Prowadzimy sprzedaż artykułów biurowych i szkolnych.

Skupiamy się na sprzedaży urządzeń biurowych , materiałów eksploatacyjnych do drukarek i kserokopiarek, artykułów papierniczych, przyborów piśmiennych, produktów archiwizacyjnych, galanterii biurowej oraz artykułów szkolnych. Naszymi klientami są tak instytucje, firmy czy jednostki budżetowe jak i osoby prywatne.

Zawsze dążymy do zadowolenia klientów i uważnie wsłuchujemy się w ich uwagi , które są dla nas inspiracją do dalszego rozwoju. Starannie dobraliśmy dostawców negocjując z nimi najlepsze w branży biuro serwisowej warunki handlowe dzięki czemu staliśmy się zaufanym sprzedawcą artykułów biurowych. Gwarantujemy konkurencyjne ceny, najwyższą jakość oferowanych produktów i profesjonalną obsługę.

Certyfikaty PN-EN ISO 9001:2009 / PN-EN ISO 14001:2005 / PN-N-18001:2004

Sprzedawane przez nas materiały eksploatacyjne posiadają aktualne certyfikaty. Certyfikacja obejmuje następujący zakres operacji  działalności:
Projektowanie, produkcja, testowanie oraz dystrybucja materiałów eksploatacyjnych do drukarek, kopiarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych.

Do drukarek laserowych i atramentowych

Sprzedawane przez nas materiały eksploatacyjne cechuje najwyższa jakość wydruku Premium przy niskich kosztach eksploatacji. W ofercie posiadamy zamienniki do wszystkich najpopularniejszych dostępnych urządzeń drukujących.

 
 

BROTHER / CANON / EPSON / HP / LEXMARK / MINOLTA / OKI / PANSONIC / SAMSUNG / XEROX / UTAX

 

W stałej ofercie posiadamy ponad kilkaset pozycji do bardzo wielu dostępnych urządzeń drukujących. Jeśli szukasz wysokiej jakości zamienników, na których możesz polegać to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie.

 

Kategorie: Uncategorized